Życzenia Świąteczne i informacja dla mieszkańców Wrzosowa

 

Szanowni mieszkańcy Wrzosowa, dla większości z nas znaleźliśmy się w tym roku w nietypowych okolicznościach . Wprowadzony około miesiąca temu przez rząd polski stan epidemii sprawia iż tegoroczne Święta Wielkanocne możemy spędzać tylko w gronie domowników, a brak uczestnictwa w uroczystościach religijnych i spotkania z bliskimi sprawia iż nie czujemy atmosfery rozpoczynających się świąt.

Chciałbym przekazać naszym mieszkańcom informację dotyczącą zakupu przez Urząd Gminy w Borkach maseczek wielokrotnego użytku dla wszystkich mieszkańców gminy, w związku z obowiązkiem noszenia maseczek, który wchodzi w życie od czwartku 16 kwietnia 2020 r.

O sposobie dostarczenia tych maseczek poinformuję oddzielnie. Na Nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy Borki w dniu 10 kwietnia 2020 r. zostały zabezpieczone na ten cel odpowiednie środki.

Szczególnie proszę byśmy w tym trudnym czasie nie stracili czujności sąsiedzkiej i zwracali uwagę na osoby starsze i samotne, oraz zachowali obowiązujące zalecenia, dla dobra nas wszystkich.

Kończąc chciałbym w imieniu własnym i Rady Sołeckiej Wrzosowa Życzyć Wam zdrowia i pogody ducha. Niech Zmartwychwstały Chrystus wleje w nas nową wiarę i nadzieję w lepsze jutro i otoczy nas Swoją opieką. Wesołego Alleluja.

551a96361cd9d_p